Inginer Construcții

Căutăm un Inginer Construcții cu experiență, pasionat de proiecte de anvergură, pentru cel mai mare dezvoltator imobiliar din municipiul Oradea, cu un istoric de referință în domeniul construcțiilor civile și edilitare, precum și în zona proiectelor rezidențiale.

Te provocăm cu proiecte premium și îți oferim toate resursele să te dezvolți într-o echipă de profesioniști. Hai să descoperim împreună această oportunitate!

Oradea

Full time

Persoana potrivită

  • Studii superioare tehnice în domeniul construcțiilor;
  • Experiență în domeniul construcțiilor rezidențiale, civile sau industriale;
  • Cunoștințe de legislație în domeniu;
  • Aptitudini organizatorice, analitice și de planificare;
  • Orientare către rezultat și către identificarea celor mai bune soluții;
  • Capacitatea de coordonare și gestionare a proiectelor în mod autonom;
  • Abilități de comunicare și spirit de echipă.

Responsabilități

  • Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcții;
  • Verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;
  • Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al calității și respectării termenelor și încadrării în parametri stabiliți prin proiect;
  • Coordonează echipa internă și a subcontractorilor;
  • Supervizează constant lucrările din șantier;
  • Monitorizează progresul activităților în mod regulat.

Beneficii

  • Mediu de lucru stimulant, cu un grad înalt de autonomie și reale oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Vei face parte dintr-o echipă formată din specialiști cu o gândire orientată spre inovaţie şi evoluţie;
  • Pachet salarial motivant;
  • Masă caldă asigurată;
  • Mașină de serviciu.

Pentru persoanele  interesate de o relocare în Oradea, se oferă suport pentru relocare.

Despre angajator

Cel mai mare dezvoltator imobiliar din municipiul Oradea, cu un istoric de referință în domeniul construcțiilor civile și edilitare și nu în ultimul rând, în piața rezidențială. Compania poartă amprenta spiritului european și asta mai ales datorită parteneriatului româno-german care susține acest demers pentru construcțiile în stil nemțesc.

Activi din 2005, echipa a construit primele ansambluri rezidențiale pe plan local, în peisajul orădean, cu un total de 37 blocuri și peste 3.500 de apartamente construite la standarde europene. Astăzi, este lider de piață cu un portofoliu bogat și se remarcă prin dorința continuă de a investi în calitate și mai apoi, în dezvoltarea unei comunități.