Secretară

Pentru partenerul nostru, fiind cunoscut la nivel mondial un furnizor de top pe piața elementelor de construcție, căutăm o persoană comunicativă, dinamică și determinată să obțină rezultate excepționale alături de o echipă de profesioniști!

Ilfov

Full time

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare în curs sau absolvite;
  • Cunoașterea unei limbi străine la nivel avansat – engleză sau germană;
  • Experiența anterioară pe un post similar – reprezintă un avantaj;
  • Foarte bune cunoștințe de utilizare PC, MSOffice și Outlook;
  • Persoană atentă la detalii, meticuloasă, responsabilă;
  • Bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Integritate, corectitudine, implicare.

Descrierea Jobului:

  • Asigură legăturile telefonice în interiorul și exteriorul societăţii;
  • Primeşte, înregistrează și repartizează corespondenţa în interiorul societăţii;
  • Expediază corespondenţa externă;
  • Primeşte persoanele din afara societăţii şi le îndrumă spre departamentele competente;
  • Asigură arhivarea documentelor ce îi sunt înmânate;
  • Asigură organizarea și desfăşurarea activităţilor de protocol şi relaţii publice;
  • Transmite către colaboratori materiale informative pe suport electronic sau hârtie (prospecte, liste preturi, oferte, fişe de client etc.);
  • Tehnoredactează documentele solicitate de către Directorul General;
  • Asigură comunicarea între Directorul General și alte persoane;
  • Îndeplineşte orice alte activităţi specifice ce sunt în sarcina sa ori îi sunt solicitate de către conducerea societății.
  • Locație: Com.Chiajna, Jud.Ilfov.

Beneficii:

  • Angajare cu contract de muncă pe perioada nedeterminată, cu normă întreagă, într-o companie de prestigiu pe plan internațional;
  • Ofertă financiară 2900 - 3200 Ron;
  • Mediu de lucru dinamic, tânăr, competitiv, plăcut și motivant;
  • Acces la training pentru o dezvoltare profesională;
  • Abonament de sănătate la clinică privată;
  • Decontarea cheltuielilor de transport.